Піч опалювальна Grace на пеллетах з водяним контуром GR-B18

Новинка
- В наявності
- Код: ТК852
147 136 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 150 кг |
| Види твердого палива | Пелети |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 95.1 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Номінальна потужність | 18 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Об'єм камери згоряння | 20 л |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Витрата твердого палива | 0.8 кг/год |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1017 мм |
| Глибина | 682 мм |
| Діаметр димоходу | 80 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Камінний набір | Ні |
| Кошик для дров | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 525 |
- Ціна: 147 136 ₴




