Камін опалювальний Grace на пеллетах з водяним контуром GR-B15 кВт

- В наявності
- Код: ТК851
169 400 ₴
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
Автономний твердопаливний камін з водяним контуром використовується для обігріву приміщень в якості основного або додаткового опалювального пристрою в закритих системах водяного опалення з примусовою циркуляцією, а також гарячого водопостачання в схемах з проміжними теплообмінниками.
Оснащений автоматичними системами управління: розпал, подача палива, регулювання температури теплоносія з можливістю програмування (7 днів з погодинним інтервалом), а також всіма необхідними системами аварійної зупинки.
Для роботи цього типу каміна використовують в якості палива - деревні паливні гранули пелети. Використання будь-якого іншого виду палива заборонено. Каміни GRACE DESIGN забезпечують належне функціонування при використанні сертифікованих пелет O-Norm М7135 DIN Plus діаметром 6 мм і довжиною 10-30 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна потужність | 15 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Об'єм камери згоряння | 20 л |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Види твердого палива | Пелети |
| Витрата твердого палива | 0.8 кг/год |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Водяний контур | Так |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Система чистого горіння | Так |
| Підключення до димаря | Бічне |
| Колір | Чорний |
| Вага | 114 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 522 мм |
| Висота | 1020 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Діаметр димоходу | 80 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Кошик для дров | Ні |
| Камінний набір | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 169 400 ₴




