Піч опалювальна Aqua-World Grace на пеллетах тонка Slim 7кВт GR-7т

Новинка
- В наявності
- Код: ТК804
65 340 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна потужність | 7 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 721 мм |
| Висота | 818 мм |
| Глибина | 336 мм |
| Діаметр димоходу | 80 мм |
| Додаткові характеристики камінів на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Пелети |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Вага | 110 кг |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Витрата твердого палива | 0.6 кг/год |
| Камера подвійного згоряння | Немає |
| Випромінювання тепла | Тристороннє |
| Система чистого горіння | Да |
- Ціна: 65 340 ₴




