Камін опалювальний Grace Aqua-World на пеллетах 6,5 кВт GR-6,5

Топ продаж
- В наявності
- Код: ТК803
70 180 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Тип топки | Закрита |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 558 мм |
| Висота | 712 мм |
| Глибина | 528 мм |
| Діаметр димоходу | 80 мм |
| Додаткові характеристики камінів на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Пелети |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Вага | 85 кг |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Об'єм камери згоряння | 15 л |
| Випромінювання тепла | Чотиристороннє |
| Облицювальний матеріал печі-каміну | Метал |
- Ціна: 70 180 ₴




