Піч камін Grace Aqua-World на пеллетах вбудований 13кВт GR-13 INCERT

Новинка
- Немає в наявності
- Код: ТК808
96 800 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна потужність | 13 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Об'єм камери згоряння | 32 л |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Види твердого палива | Пелети |
| Витрата твердого палива | 0.8 кг/год |
| Розташування печі-каміна | Вбудоване |
| Випромінювання тепла | Тристороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Колір | Чорний |
| Вага | 120 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 618 мм |
| Висота | 747 мм |
| Глибина | 648 мм |
| Діаметр димоходу | 80 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 96 800 ₴




