Піч на пеллетах Grace Aqua-World камін опалювальний 6кВт GR-6 MINI

Топ продаж
- В наявності
- Код: ТК800
72 600 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна потужність | 6 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Вид пального | Тверде |
| Стиль каміна | Авангард |
| Облицювальний матеріал каміна | метал |
| Тип топки | Закрита |
| Розташування каміна | Окремо стоїть |
| Площа обігріву | 60 кв.м |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Вага каміну | 70 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 463 мм |
| Висота | 718 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Діаметр димоходу | 80 мм |
| Додаткові характеристики камінів на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Пелети |
| Кількість завантажень палива в добу | 1 раз/добу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний (Metalico forja) |
- Ціна: 72 600 ₴




