Камін опалювальний Hydronord Grace піч на пеллетах 9кВт GR-9

- В наявності
- Код: ТК805
71 104 ₴
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
Автономний твердопаливний камін використовується для обігріву приміщень в якості основного або додаткового опалювального пристрою.
Оснащений автоматичними системами управління: розпал, подача палива, регулювання температури приміщення з можливістю програмування (7 днів з погодинним інтервалом), а також всіма необхідними системами аварійної зупинки.
Для работы этого типа камина используют в качестве топлива - древесные топливные гранулы пеллеты. Использование любого другого вида топлива запрещено. Камины GRACE DESIGN обеспечивают надлежащее функционирование при использовании сертифицированных пеллет O-Norm М7135 DIN Plus диаметром 6 мм и длиной 10-30 мм.
Параметры:
Отапливаемая площадь- до 90 кв.м.
Время горения на одной загрузке- от 17 до 37 ч.
Расход топлива- от 0,6 до 1,8 кг/ч.
Приточный воздуховод, d- 50 мм. вытяжной воздуховод, d1- 80 мм.
КПД- более 86%.
Электропитание 220 В, 50 Гц. Потребление эл.энергии до 100 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hydron |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна потужність | 90 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Об'єм камери згоряння | 28 л |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Види твердого палива | Пелети |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Колір | Чорний |
| Вага | 95 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 522 мм |
| Висота | 1020 мм |
| Глибина | 541 мм |
| Діаметр димоходу | 80 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 71 104 ₴

