Кран для радіатора EMETTI нижний кутовий 1/2 ЗР Х РЕХ 16 мм

Топ продаж
- В наявності
- Код: ТКр406
308 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робочий тиск: 10 bar
Параметри:
Робочий тиск: 10 bar| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remer |
| Країна виробник | Італія |
| Тип затвору | Корковий циліндричний |
| Умовний прохід | 15 мм |
| З'єднання американка | Так |
| Робоче середовище | Вода |
| Наявність фільтра | Ні |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Максимальна робоча температура | 110 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 0 бар |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Привід | Ручний |
| Ручний привід | Маховик |
| Колір | Хром |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Діаметр крана | 1/2" |
| Тип підключення | внутрішня-зовнішня |
| Вхідний діаметр | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Латунь |
| Виріб | крани |
| підключення | 15(1/2'')-16 |
| виготовлення | прямий |
- Ціна: 308 ₴

