Заглушка Aqua-World зовнішня довга 1/2'' н

Топ продаж
- В наявності
- Код: Ф81з2-15д
5 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заглушка зовнішня довга Aqua-World
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал заглушки | Поліпропілен |
| Робоче середовище | Неагресивне середовище, Вода, Газ, Пар, Повітря |
| Форма заглушки | Шестигранна |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Зовнішня різьба | 1/2" |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Робочий тиск | 25 бар |
| Максимальна температура робочого середовища | 110 град. |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Виріб | заглушки |
- Ціна: 5 ₴

