Американка пряма Aqua-World 2 д м/м SF нікель

Новинка
- В наявності
- Код: Ф2а3н-50
1 276 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Американка пряма м/м " SF (нікель)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Вид американки | Пряма |
| Гарантійний термін | 7 років |
| Діаметр різьблення другого торця | 2" |
| Діаметр різьблення першого торця | 2" |
| Матеріал американки | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Робоче середовище | Повітря, Вода, Рідке середовище, Газ, Неагресивне середовище |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Латунь |
- Ціна: 1 276 ₴

