Кран кульовий AQUA-WORLD 4д 100 мм вода ручка м/м

Топ продаж
- В наявності
- Код: ЗКр206-99
4 268 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кран кульовий AW-econom вода ручка м/м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Умовний прохід | 100 мм |
| З'єднання американка | Ні |
| Робоче середовище | Газ, Повітря, Неагресивне середовище, Вода |
| Наявність фільтра | Ні |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 0 бар |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Привід | Ручний |
| Ручний привід | Ручка важіль |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Діаметр крана | 4" |
| Тип підключення | внутрішня-внутрішня |
| Призначення | Водопровід внутрішній |
| Вхідний діаметр | 4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Латунь |
| Виріб | крани |
- Ціна: 4 268 ₴

