Ультрафіолетовий фільтр Aqua-World бактерицидний 360 літрів 1/2

Топ продаж
- Немає в наявності
- Код: НФ101-16
4 268 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбиває бактерії і віруси. Сприяє поліпшенню запаху і смаку води. Ударостійкий корпус з нержавіючої сталли. PHILIPS UV лампа.
Параметри:
Пропускна здатність 360 літрів в годину.
Ресурс роботи лампи - 8000 годин.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Використання для холодной води | Так |
| Модель фільтруючого модуля | UV-16 |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Регенерація картриджа | Ні |
| Швидкість фільтрації | 6 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Число ступенів очищення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Ширина | 970 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| УФ-лампа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| підключення | 15(1/2'') |
- Ціна: 4 268 ₴



