Ультрафіолетовий фільтр Aqua-World бактерицидний 80 літрів 1/2 UV6

Топ продаж
- В наявності
- Код: НФ101-6
2 508 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбиває бактерії і віруси. Сприяє поліпшенню запаху і смаку води. Ударостійкий корпус з нержавіючої сталли. PHILIPS UV лампа.
Параметри:
Швидкість фільтрації 80 літрів в годину
Ресурс роботи лампи - 8000 годин.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 84 |
| Модель фільтрувального модуля | UV-6 |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Регенерація картриджа | Немає |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Использование для холодной воды | Так |
| Використання для гарячої води | Немає |
| Швидкість фільтрації | 1.33 літр/хв |
| Число ступенів очищення | 1 |
| Тип фільтрувального модуля | Інший |
| Користувальницькі характеристики | |
| підключення | 10(3/8'') |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 50 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| УФ-лампа | Да |
- Ціна: 2 508 ₴


