Труба Aqua-World мідна хромована D10х0.75 мм 5 м під цангу

Топ продаж
- В наявності
- Код: ВТ301
1 760 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Труба мідна хромована D10mm універсальна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Антивібраційна гнучка підводка | Ні |
| Внутрішній діаметр підводки | 8 мм |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Довжина | 5000 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 110 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Матеріал шланга | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Призначення гнучкої підводки | Для газових плит, Для газових балонів, Для газових котлів, Для котлів, Для бойлерів, Для посудомийних машин, Для газових колонок, Для фанкойлів, Для унітазів, Для пральних машин |
| Зовнішній діаметр підводки | 10 мм |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Середовище робоче | Вода |
- Ціна: 1 760 ₴

