Кошик для миття овочів і фруктів 300/165/100 мм нержавіюча сталь

Топ продаж
- В наявності
- Код: МК101
588 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошик виготовлена з нержавіючої сталі товщиною 1 мм
Міцна не гнеться з отворами для зливу води
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 |
| Глибина чаші | 100 |
| Довжина чаші мийки | 300 мм |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Неіржавка сталь |
| Матеріал | нерж.сталь |
| Тип поверхні | Матова |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Товщина металу | 1 мм |
| Форма мийки | Овальна |
| Ширина чаші мийки | 165 мм |
- Ціна: 588 ₴

