Кухонна мийка Aqua-World PALERMO 980*500 мм сатин нержавейка з автомат- сифоном та відром,

Новинка
- В наявності
- Код: ММ048-С
6 688 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прямокутна форма мийки дозволяє монтувати її на прямій ділянці стільниці уздовж стіни.
Підходить для кухонь великих розмірів.
Мийка має дві чаші, сушку з виливом і відерце для овочів або для розморожування продуктів.
Склад поставки:
Мийка - 1 шт.
Відерце - 1 шт.
Сифон з переливом - 1 шт.
Комплект кріплень - 1 шт.
Шаблон для розмітки отвору під мийку - 1шт.
Форма мийки: Прямокутна
Конструкція мийки: Дві чаші з крилом
Матеріали виготовлення: Мийка: Нержавіюча сталь, товщиною 0,8 мм
Сифон: Пластмаса, випуск сифона - нержавіюча сталь
Варіанти виконання мийок: сатін - полірована сталь, декор-декорована сталь (товстий)
Діаметр зливного отвору під сифон, мм: 114 / 140
Злив - перелив: Так
Злив сушіння: Так
Отвір під змішувач: Так
Підходить для кухонь великих розмірів.
Мийка має дві чаші, сушку з виливом і відерце для овочів або для розморожування продуктів.
Склад поставки:
Мийка - 1 шт.
Відерце - 1 шт.
Сифон з переливом - 1 шт.
Комплект кріплень - 1 шт.
Шаблон для розмітки отвору під мийку - 1шт.
Параметри:
Тип встановлення: ВрізнаФорма мийки: Прямокутна
Конструкція мийки: Дві чаші з крилом
Матеріали виготовлення: Мийка: Нержавіюча сталь, товщиною 0,8 мм
Сифон: Пластмаса, випуск сифона - нержавіюча сталь
Варіанти виконання мийок: сатін - полірована сталь, декор-декорована сталь (товстий)
Діаметр зливного отвору під сифон, мм: 114 / 140
Злив - перелив: Так
Злив сушіння: Так
Отвір під змішувач: Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Трьохчашева з крилом |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | Зліва |
| Отвір під змішувач | Так |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Довжина мийки | 980 мм |
| Діаметр зливного отвору | 1 1/2" |
| Комплектація | |
| Клапан-автомат | Так |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | нерж.сталь |
| Глибина, мм | 500 |
| Тип установки | Врізний |
- Ціна: 6 688 ₴


