Кухонна мийка Aqua-World CATANIA нержавіюча декор 630*490 мм ліва

Топ продаж
- В наявності
- Код: ММ050-Дл
2 332 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прямокутна форма мийки - містка і зручна. Форма мийки дозволяє монтувати її на прямій ділянці стільниці уздовж стіни.
Підходить для кухонь різних розмірів (великих, і не дуже).
Мийка має одну чашу і крило, на якому можна розташувати миючі засоби або посуд, що зручно для попереднього сушіння.
Склад поставки:
Мийка - 1 шт.
Сифон з переливом - 1 шт.
Комплект кріплень - 1 шт.
Шаблон для розмітки отвору під мийку - 1шт.
Форма мийки: Прямокутна
Конструкція мийки: Одна чаша з крилом
Матеріали виготовлення: Мийка: Нержавіюча сталь, товщиною 0,8 мм
Сифон: Пластмаса, випуск сифона - нержавіюча сталь
Варіанти виконання мийок: сатин - полірована сталь, декор - декорована сталь (шорстка поверхня)
Діаметр зливного отвору під сифон, мм: 114
Злив - перелив: Так
Отвір під змішувач: Так
Підходить для кухонь різних розмірів (великих, і не дуже).
Мийка має одну чашу і крило, на якому можна розташувати миючі засоби або посуд, що зручно для попереднього сушіння.
Склад поставки:
Мийка - 1 шт.
Сифон з переливом - 1 шт.
Комплект кріплень - 1 шт.
Шаблон для розмітки отвору під мийку - 1шт.
Параметри:
Тип встановлення: ВрізнаФорма мийки: Прямокутна
Конструкція мийки: Одна чаша з крилом
Матеріали виготовлення: Мийка: Нержавіюча сталь, товщиною 0,8 мм
Сифон: Пластмаса, випуск сифона - нержавіюча сталь
Варіанти виконання мийок: сатин - полірована сталь, декор - декорована сталь (шорстка поверхня)
Діаметр зливного отвору під сифон, мм: 114
Злив - перелив: Так
Отвір під змішувач: Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Форма мийки | Овальна |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | Праворуч |
| Отвір під змішувач | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Товщина стінок мийки | 0.8 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Ширина мийки | 630 мм |
| Довжина мийки | 490 мм |
| Діаметр зливного отвору | 1 1/2" |
| Комплектація | |
| Клапан-автомат | Так |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | нерж.сталь |
| Глибина, мм | 490 |
| Тип установки | Врізний |
- Ціна: 2 332 ₴

