Мийка кухонна Aqua-World 849*472 ANKONA нержавіюча декор

Топ продаж
- В наявності
- Код: ММ042-Д
3 080 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Восьмикутна форма мийки - найсучасніша форма, утворена за рахунок бічних кріл. Така мийка містка, форма мийки дозволяє монтувати її як в кутку, так і вздовж стіни. Ідеально підходить для великих і кутових кухонь.
Мийка має дві чаші, можна розділити миття з миючими засобами і без, продукти міті в малій чаші, а посуд у великій, або використовувати малу чашу для розморожування продуктів і т. п.
Склад поставки:
Мийка - 1 шт.
Сифон з переливом - 1 шт.
Комплект кріплень - 1 шт.
Шаблон для розмітки отвору під мийку - 1шт.
Форма мийки: Восьмикутна
Конструкція мийки: Дві чаші з крилом
Матеріали виготовлення: Мийка: Нержавіюча сталь, товщиною 0,8 мм
Сифон: Пластмаса, випуск сифона - нержавіюча сталь
Варіанти виконання мийок: сатин - полірована сталь, декор - декорована сталь (шорстка поверхня)
Діаметр зливного отвору під сифон, мм: 114
Злив - перелив: Так
Отвір під змішувач: Так
Мийка має дві чаші, можна розділити миття з миючими засобами і без, продукти міті в малій чаші, а посуд у великій, або використовувати малу чашу для розморожування продуктів і т. п.
Склад поставки:
Мийка - 1 шт.
Сифон з переливом - 1 шт.
Комплект кріплень - 1 шт.
Шаблон для розмітки отвору під мийку - 1шт.
Параметри:
Тип встановлення: ВрізнаФорма мийки: Восьмикутна
Конструкція мийки: Дві чаші з крилом
Матеріали виготовлення: Мийка: Нержавіюча сталь, товщиною 0,8 мм
Сифон: Пластмаса, випуск сифона - нержавіюча сталь
Варіанти виконання мийок: сатин - полірована сталь, декор - декорована сталь (шорстка поверхня)
Діаметр зливного отвору під сифон, мм: 114
Злив - перелив: Так
Отвір під змішувач: Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Форма мийки | Трапецієподібна |
| Конструкція мийки | Двочашева з крилом |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | З обох сторін |
| Отвір під змішувач | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Ширина мийки | 472 мм |
| Довжина мийки | 849 мм |
| Діаметр зливного отвору | 1 1/2" |
| Комплектація | |
| Клапан-автомат | Так |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | нерж.сталь |
| Тип установки | Врізний |
- Ціна: 3 080 ₴


