Ручка для ванни з мильницею

Новинка
- В наявності
- Код: КСА007.21.1
2 552 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручка для ванни з мильницею
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Поручень/ручка для ванної |
| Матеріал | Латунь |
| Колір покриття | Хром |
| Довжина | 87 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Висота | 220 мм |
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип установки | Настінний |
| Виріб | тримачі |
| Покриття | Хром |
- Ціна: 2 552 ₴

