Вішалка для рушників КІЛЬЦЕ

Новинка
- В наявності
- Код: КСА007.04
836 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вішалка для рушників КІЛЬЦЕ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Місткість рушників | 1 |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Тип тримача | Кільце |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 180 |
| Тип установки | Настінний |
| Ширина, мм | 160 |
- Ціна: 836 ₴

