Шланг для душа Aqua-world 150 см пластик

Топ продаж
- В наявності
- Код: КСШ004
352 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шланг для душа (пластик)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Антибактеріальне покриття | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Довжина | 1500 мм |
| Кількість конічних гайок | 1 шт. |
| Кількість циліндричних гайок | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластмаса |
- Ціна: 352 ₴

