Змішувач для ванни Remer Qubika підлоговий монтаж

Новинка
- Під замовлення
- Код: Q08
Відправка з 02 травня 202666 300 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
В разделе смесители для ванны есть другие модели напольных смесителей. смотрите по ссылке ниже. https://remer.prom.ua/g59190212-smesiteli-dlya-vanny
Стильный современный смеситель для отдельно стоящей ванны.
Картридж запатентований гарантія 1 000 000 включень!
Технологія Mirror Light забезпечує ідеальний блиск і водовідштовхувальні властивості виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remer |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Підлоговий |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Висота виливу | 78 мм |
| Глибина | 159 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 223 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 159 мм |
- Ціна: 66 300 ₴


