Змішувач для душу Remer Minimal для вбудованого монтажу

Топ продаж
- В наявності
- Код: N30
3 315 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Качественный долговечный смеситель с бесшумным патроном.
Для скрытого монтажа.
100% Италия. Идеальное покрытие и изумительный блеск.
Простота в уходе.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remer |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Латунь |
| Призначення | умивальник |
| Тип управління | сенсорний |
| Тип установки | від столу |
- Ціна: 3 315 ₴


