Змішувач Aqua-World SPRING для душу біде

Новинка
- В наявності
- Код: СМ40Сп.14.1в
5 016 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач прихованого монтажу 1 вихід вертикальна панель - 40 мм картридж для регулювання напору води.
Технологія Mirror Light забезпечує ідеальний блиск і водовідштовхувальні властивості виробу.
Різні варіанти додаткової комплектації: для душу і біде.
Дивіться інші змішувачі серії SPRING для ванни і душа з інтуїтивною технологією GoClick (вибір функції натисканням клавіші) в тандемі з Vernet термостатичним клапаном, забезпечить неймовірно комфортне користування і значну економію води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 7 років |
| Призначення | Універсальний |
| Тип управління | важільний |
| Тип установки | Настінний |
| виготовлення | прихований монтаж |
- Ціна: 5 016 ₴


