Змішувач Aqua-World SPRING 3 кнопки вбудований

Новинка
- В наявності
- Код: СМ40Сп.24.3в
20 504 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новинка 2019 року! Термостатичний змішувач з системою GoClickTM DESIGN
Інтуітивна технологія GoClick (вибір функції натисканням клавіші)
в тандемі з Vernet термостатичним клапаном, забезпечить неймовірно
комфортне користування і значну економію води.
Простим натисканням клавіш здійснюється перемикання функцій:
вилив /верхній душ/ ручний душ.
Vernet термостатичний клапан, що забезпечує стабільну температуру навіть при
істотних змінах вхідного тиску, а механічне блокування на 38*С
захистить від можливих опіків.
В наявності вся лінійка даної серії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 396 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 7 років |
| Призначення | душ |
| Тип управління | важільний |
| Тип установки | Настінний |
| виготовлення | прихований монтаж |
- Ціна: 20 504 ₴


