Змішувач термостат Aqua-World SERENA 3 виходи для прихованого монтажу

Новинка
- В наявності
- Код: СМ40Сн.14.3вт
16 896 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Изделия изготовлены по технологии "Mirror Light"- трехслойное гальваническое покрытие, которое обеспечивает безупречный блеск и водоотталкивающие свойства.
Отсутствие свинца в сырье и материалах, а также антикоррозионное внутреннее покрытие. Особенности:
Защита от высокой температуры, кнопка настройки температуры, быстрое реагирование на регулировку температуры, анти-ожоговый корпус.
Покриття: хром
Особливість: наявність термосатического клапана
Термостатичний клапан здатний утримувати стабільну температуру води навіть при істотних змінах вхідного тиску.
Отсутствие свинца в сырье и материалах, а также антикоррозионное внутреннее покрытие. Особенности:
Защита от высокой температуры, кнопка настройки температуры, быстрое реагирование на регулировку температуры, анти-ожоговый корпус.
Параметры:
Матеріал виготовлення: латуньПокриття: хром
Особливість: наявність термосатического клапана
Термостатичний клапан здатний утримувати стабільну температуру води навіть при істотних змінах вхідного тиску.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Прихований |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Термостатичний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 7 років |
| Матеріал | Латунь |
| Призначення | душ |
| Тип управління | термостатичний |
| виготовлення | прихований монтаж |
- Ціна: 16 896 ₴


