Змішувач для умивальника Aqua-World SERENA прихований монтаж

Топ продаж
- В наявності
- Код: СМ40Сн.19.1
7 568 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вироби виготовлені за технологією "Mirror Light"- тришарове гальванічне покриття, яке забезпечує бездоганний блиск і водовідштовхувальні властивості.
Відсутність свинцю в сировині і матеріалах, а також внутрішнє антикорозійне покриття.
Покриття: хром
Відсутність свинцю в сировині і матеріалах, а також внутрішнє антикорозійне покриття.
Параметри:
Матеріал виготовлення: латуньПокриття: хром
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Прихований |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 65 мм |
| Довжина виливу | 170 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 7 років |
| Глибина, мм | 170 |
| Матеріал | Латунь |
| Призначення | умивальник |
| Тип установки | Настінний |
| виготовлення | прихований монтаж |
- Ціна: 7 568 ₴



