Кран стоп Aqua-World MODERN 1 вхід 1 вихід прихованого монтажу

Новинка
- В наявності
- Код: СМ40Мд.18.1в
3 432 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кран призначений для комплектації змішувачів прихованого монтажу в ванну, душову кабіну.
Особливості: Спеціальні термозахисні властивості рукояток для недопущення опіків при дотику.
Технологія "MIRROR LIGHT" - забезпечує ідеальний блиск і водовідштовхувальні властивості поверхні виробів.
Ширина - 100 мм
Висота - 100 мм
Відстань від монтажної коробки до змішувача: 30-80 мм
Підключення- ½"
Матеріал виготовлення - латунь
Особливості: Спеціальні термозахисні властивості рукояток для недопущення опіків при дотику.
Технологія "MIRROR LIGHT" - забезпечує ідеальний блиск і водовідштовхувальні властивості поверхні виробів.





Параметри:
Розміри крана:Ширина - 100 мм
Висота - 100 мм
Відстань від монтажної коробки до змішувача: 30-80 мм
Підключення- ½"
Матеріал виготовлення - латунь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Прихований |
| Призначення змішувача | Для прихованого монтажу |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Монокран |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 100 |
| Призначення | душ |
| Тип установки | Настінний |
| виготовлення | прихований монтаж |
- Ціна: 3 432 ₴


