Змішувач для ванної Aqua-World SMART підлоговий монтаж

Новинка
- В наявності
- Код: СМ40СМ.12.2
34 848 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач призначений для ванної острівного типу, встановлюється на підлозі, відповідно повинні бути проведені труби.
Перемикач душа - на корпусі. Особливості змішувача:
Спеціальні термозахисні властивості рукояток для недопущення опіків при дотику.
Технологія "MIRROR LIGHT" - забезпечує ідеальний блиск і водовідштовхувальні властивості поверхні виробів.
Висота - 900 мм
Відстань від центру стояка до отвору виливу - 235 мм
Матеріал виготовлення - латунь
Перемикач душа - на корпусі. Особливості змішувача:
Спеціальні термозахисні властивості рукояток для недопущення опіків при дотику.
Технологія "MIRROR LIGHT" - забезпечує ідеальний блиск і водовідштовхувальні властивості поверхні виробів.







Параметри:
Розміри змішувача:Висота - 900 мм
Відстань від центру стояка до отвору виливу - 235 мм
Матеріал виготовлення - латунь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Підлоговий |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 235 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Латунь |
- Ціна: 34 848 ₴


