Змішувач для ванної Aqua-World CASCADE від підлоги

Новинка
- В наявності
- Код: СМ40Кд.12.2
46 464 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вироби виготовлені за технологією "Mirror Light"- ідеальний блиск. Відсутність свинцю в сировині і матеріалах, а також внутрішнє антикорозійне покриття.
Параметри:
Вилив "каскад"- імітація водоспаду. Спеціальні термозахисні властивості рукояток для недопущення опіків при дотику.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Підлоговий |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Каскадна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 955 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Довжина виливу | 230 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 7 років |
| Матеріал | Латунь |
| Призначення | ванна |
| Тип установки | Підлоговий |
- Ціна: 46 464 ₴





