Змішувач для душу Aqua-World ANNECY вбудований термостатичний

Новинка
- В наявності
- Код: СМ40Ан.24.3вт
22 132 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач призначений для ванної, душа. Шланг душа 150см "Glossy Chrome".
Спеціальні термозахисні властивості рукояток для недопущення опіків при торканні.
Технологія "MIRROR LIGHT" - забезпечує ідеальний блиск і водовідштовхувальні властивості поверхні виробів.
Корпус змішувача розбірний!. Зручні обслуговування і очищення.
Особливості змішувача:
Підключення трьох споживачів: ручний душ, вилив, настінний або стельовий душ.
Або ж підключення двох виливів, в ванну і умивальник, якщо можливо розташувати панель так, щоб було зручно користуватися і з ванни і умивальника.
Змішувач термостатичний : він підтримує точну температуру води, для цього використовується термостати VERNET (Франція). Унікальність цих термостатів в здатності утримувати стабільну температуру води навіть при істотних змінах вхідного тиску.
Спеціальні термозахисні властивості рукояток для недопущення опіків при торканні.
Технологія "MIRROR LIGHT" - забезпечує ідеальний блиск і водовідштовхувальні властивості поверхні виробів.
Корпус змішувача розбірний!. Зручні обслуговування і очищення.
Особливості змішувача:
Підключення трьох споживачів: ручний душ, вилив, настінний або стельовий душ.
Або ж підключення двох виливів, в ванну і умивальник, якщо можливо розташувати панель так, щоб було зручно користуватися і з ванни і умивальника.
Змішувач термостатичний : він підтримує точну температуру води, для цього використовується термостати VERNET (Франція). Унікальність цих термостатів в здатності утримувати стабільну температуру води навіть при істотних змінах вхідного тиску.
- Подає воду необхідної температури і реагує миттєво, як тільки ви включаєте воду.
- Оснащений захистом, для швидкого автоматичного відключення, в разі припинення подачі холодної води, для запобігання опіків.
- Оснащений кнопкою безпеки, яка забезпечує температуру води 38°С (може регулюватися до 65°С).





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Термостатичний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 375 мм |
- Ціна: 22 132 ₴



