Змішувач для умивальника Aqua-World ANNECY каскад

Новинка
- В наявності
- Код: См40Ан.17
9 988 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач призначений для установки на борт умивальника.
Особливості змішувача:
Вилив змішувача- каскад, імітація водоспаду.
Спеціальні термозахисні властивості рукояток для недопущення опіків при торканні.
Технологія "MIRROR LIGHT" - забезпечує ідеальний блиск і водовідштовхувальні властивості поверхні виробів.
Корпус змішувача розбірний! Зручні обслуговування і очищення.
Глибина-160 мм
Відстань від центру установки і до виходу виливу-115 мм
Висота-130 мм
Ширина-135 мм
Товщина борту умивальника не більше- 45 мм
Матеріал виготовлення-латунь
Особливості змішувача:
Вилив змішувача- каскад, імітація водоспаду.
Спеціальні термозахисні властивості рукояток для недопущення опіків при торканні.
Технологія "MIRROR LIGHT" - забезпечує ідеальний блиск і водовідштовхувальні властивості поверхні виробів.
Корпус змішувача розбірний! Зручні обслуговування і очищення.






Параметри:
Розміри змішувача:Глибина-160 мм
Відстань від центру установки і до виходу виливу-115 мм
Висота-130 мм
Ширина-135 мм
Товщина борту умивальника не більше- 45 мм
Матеріал виготовлення-латунь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Форма виливу | Каскадна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Висота виливу | 110 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 115 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
- Ціна: 9 988 ₴




