Змішувач для ванни Aqua-World ANNECY каскад підлоговий монтаж

Новинка
- В наявності
- Код: См40Ан.12.2
52 976 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач призначений для ванни острівного типу, встановлюється на підлозі, відповідно повинні бути проведені труби.
Перемикач душа-важільний (корковий), на бічній частині корпусу змішувача. Шланг душа 150 см "Glossy Chrome".
Особливості змішувача:
Вилив змішувача - каскад, імітація водоспаду.
Спеціальні термозахисні властивості рукояток для недопущення опіків при торканні.
Технологія "MIRROR LIGHT" - забезпечує ідеальний блиск і водовідштовхувальні властивості поверхні виробів.
Корпус змішувача розбірний! Зручні обслуговування і очищення.
Висота-918 мм
Відстань від центру стояка до отвору виливу - 200 мм
Матеріал виготовлення-латунь
Перемикач душа-важільний (корковий), на бічній частині корпусу змішувача. Шланг душа 150 см "Glossy Chrome".
Особливості змішувача:
Вилив змішувача - каскад, імітація водоспаду.
Спеціальні термозахисні властивості рукояток для недопущення опіків при торканні.
Технологія "MIRROR LIGHT" - забезпечує ідеальний блиск і водовідштовхувальні властивості поверхні виробів.
Корпус змішувача розбірний! Зручні обслуговування і очищення.






Параметри:
Розміри змішувача:Висота-918 мм
Відстань від центру стояка до отвору виливу - 200 мм
Матеріал виготовлення-латунь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Підлоговий |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Каскадна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 930 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Довжина виливу | 200 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
- Ціна: 52 976 ₴



