Тумба з умивальником з литого мармуру 1200*490*530 мм

Новинка
- Немає в наявності
- Код: МТ02б-120
39 600 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія TEXAS Колір білий або білий з чорним.
В наявності багато інших меблів для ванних кімнат.
Каталог меблів https://aqua-world.com.ua/upload/iblock/300/300368c168400f4c3ad04e601378beb4.pdf
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 530 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ фарбований |
| Раковина | штучний мармур |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 84 |
- Ціна: 39 600 ₴

