Умивальник ART накладний

Новинка
- В наявності
- Код: МА01.65.4
9 240 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Літій мармур - матеріал на основі мармурової пудрити і поліефірної (акрилової) смоли. У виробництві використовується тільки високоякісна корейська сировина.
Вироби з литого мармур це: ідеально рівна поверхня і грані, висока механічна міцність, стійкість до стирання, якість кольору, чудові водовідштовхувальні властивості, тривалий термін служби.
Параметри:
Діаметр отвору під сіфон - 45мм.Вироби з литого мармур це: ідеально рівна поверхня і грані, висока механічна міцність, стійкість до стирання, якість кольору, чудові водовідштовхувальні властивості, тривалий термін служби.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Отвір під перелив | Немає |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 185 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал умивальника | Литий мармур |
- Ціна: 9 240 ₴

