Тумба під умивальник 1000 мм ART

Новинка
- В наявності
- Код: МА02.96-L
24 200 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал тумби - МДФ, фарбування.
Літій мармур - матеріал на основі мармурової пудрити і поліефірної (акрилової) смоли. У виробництві використовується тільки високоякісна корейська сировина.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма тумби | пряма |
| Форма фасаду | хвилеподібний |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ фарбований |
| Раковина | штучний мармур |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 84 |
| Мoдель | Ліва |
| Тип установки | Навісна (настінна) |
- Ціна: 24 200 ₴

