Тумбочка для умивальника підвісна без стільниці ART 1000 мм

Топ продаж
- В наявності
- Код: МА02.100-2
8 800 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ширина 1000 мм,
Глибина 470 мм,
Висота 280 мм,
Колір венге або яблуня.
Матеріали:
тумба - МДФ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 84 |
- Ціна: 8 800 ₴


