Піддон душової Aqua-world 800 мм з декингом радіальний

Новинка
- В наявності
- Код: ДКп6-80R
5 808 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зі вставкою з деккинга, яка виконує функцію трапа. Деккинг: полімерно-деревний матеріал, стійкий до дії води і UF випромінювань.
Параметри:
Отвір під сифон - 90 мм| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Форма піддону | Напівкругла |
| Матеріал піддону | Акрил |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5 см) |
| Колір | Білий |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Кутовий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 90 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Ні |
| Ніжки для піддону | Ні |
| Панель для піддону | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип установки | Кутовий |
- Ціна: 5 808 ₴

