Квадратний піддон для душу Aqua-World 800 мм з декингом

Топ продаж
- В наявності
- Код: ДКп4-80Q
6 688 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зі вставкою з деккинга, яка виконує функцію трапа. Деккинг: полімерно-деревний матеріал, стійкий до дії води і UF випромінювань.
Параметри:
Отвір під сифон - 90 мм| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал піддону | Композит |
| За глибиною | Середній ( від 4 до 15 см) |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Пристінний, Кутовий |
| Форма піддону | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 90 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для піддону | Ні |
| Панель для піддону | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип установки | Пристінний|Кутовий |
- Ціна: 6 688 ₴

