Перегородка душу Aqua-World 900*1900 мм скло 8 мм WALK-IN

Новинка
- В наявності
- Код: ДкВп.90-Tr
13 552 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покриття Nano Glass– це довготривале гидропокрытие для скляних поверхонь, завдяки йому не залишається розлучень на виробі
Душові кабіни можуть бути прямі, трапецієвидні, кутові; з орними або розсувними дверима; можуть бути у вигляді скляних дверей, коли стіна ванної кімнати служить стінкою душовою і навіть можуть бути глухий скляною перегородкою для душу. Що краще? Краще те, що подобається Вам! А в деталях ми завжди допоможемо Вам розібратися
Скло загартоване NANO GLASS, товщиною 8 мм
Розпірки, крепленія - алюмінієві, завтовшки 1,2 мм, хромовані.
У комплекті: монтажні елементи, силіконові і магнітні ущільнювачі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 8 мм |
| Конструкція жорстких шторок | Безкаркасні |
| Колір профілю | Хром глянцевий |
| Наявність дверей | Ні |
| Антиплаговое покриття | Так |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Прозоре |
| Колір скла | Безбарвний |
| Колір фурнітури | Хром |
| Комплектація | |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб установки | Настінний |
- Ціна: 13 552 ₴


