Куточок для душу Aqua-World 800/1900 мм квадратний скло 6 мм TWIRL 800 NANO GLASS,

Топ продаж
- В наявності
- Код: ДкТк.80-Tr
18 040 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покриття Nano Glass– це довготривале гидропокрытие для скляних поверхонь, завдяки йому не залишається розлучень на виробі
Душові кабіни можуть бути прямі, трапецієвидні, кутові; з орними або розсувними дверима; можуть бути у вигляді скляних дверей, коли стіна ванної кімнати служить стінкою душовою і навіть можуть бути глухий скляною перегородкою для душу. Що краще? Краще те, що подобається Вам! А в деталях ми завжди допоможемо Вам розібратися
Скло загартоване NANO GLASS, товщиною 6мм.
Профілі алюмінієві, завтовшки 1,2 мм, хромовані.
У комплекті: монтажні елементи, силіконові і магнітні ущільнювачі.
Без піддону
Параметри:
Матеріали:Ручки - цинк. хромований
Профіль-алюміній
Завіси - латунь (хром)
Двері - розпашні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Висота | 1900 мм |
| Довжина | 800 |
| Виготовлення стінок | Прозорі |
| Кількість стулок дверей | 1 |
| Комбінована кабіна | Немає |
| Конструкція дверей | Двостулкові |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Матеріал стінок | Стекло |
| Огорожа | Двостінне |
| Стан | Нове |
| Тип кабіни | Закрита |
| Форма душової кабіни | Квадратна |
| Колір профілю | Хром |
| Ширина | 800 мм |
- Ціна: 18 040 ₴


