Душовий куточок напівкруглий Aqua-World 900/1900 мм скляний 6 мм SLIDING

Топ продаж
- В наявності
- Код: ДкСр.90-Tr
17 820 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покрытие Nano Glass– это долгодействующее гидропокрытие для стеклянных поверхностей, благодаря ему не остаётся разводов на изделии
Душевые кабины могут быть прямые, трапециевидные, угловые; с распашной или раздвижной дверью; могут быть в виде стеклянной двери, когда стена ванной комнаты служит стенкой душевой и даже могут быть глухой стеклянной перегородкой для душа. Что лучше? Лучше то, что нравится Вам! А в деталях мы всегда поможем Вам разобраться
В наличии прозрачное стекло и *Интимато*, уточняйте цену!
Скло загартоване NANO GLASS, товщиною 6мм.
Профілі алюмінієві, завтовшки 1,2 мм, хромовані.
У комплекті: монтажні елементи, силіконові і магнітні ущільнювачі.
Без піддону
Параметри:
Матеріали:Ручки- цинк. хромований.
Двері розсувні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 кг |
| Тип сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Висота | 1900 мм |
| Гарантійний термін | 84 |
| Довжина | 900 |
| Виготовлення стінок | Прозорі |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Комбінована кабіна | Немає |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Матеріал стінок | Стекло |
| Огорожа | Двостінне |
| Тип кабіни | Закрита |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Форма душової кабіни | Напівкругла |
| Колір профілю | Хром |
- Ціна: 17 820 ₴








