Перегородка для душу Aqua-World 1000*1900 мм орні скло 6 мм PIVOT 1000

Новинка
- В наявності
- Код: ДкПд2.100-Tr
12 496 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покрытие Nano Glass– это долгодействующее гидропокрытие для стеклянных поверхностей, благодаря ему не остаётся разводов на изделии
Душевые кабины могут быть прямые, трапециевидные, угловые; с распашной или раздвижной дверью; могут быть в виде стеклянной двери, когда стена ванной комнаты служит стенкой душевой и даже могут быть глухой стеклянной перегородкой для душа. Что лучше? Лучше то, что нравится Вам! А в деталях мы всегда поможем Вам разобраться
В наличии прозрачное стекло и *Интимато*, уточняйте цену!
Скло перегородки загартоване NANO GLASS, товщиною 6мм.
Профілі перегородки алюмінієві, завтовшки 1,2 мм, хромовані. Розширення до 15 мм з кожного боку.
У комплекті: монтажні елементи, силіконові і магнітні ущільнювачі.
Параметри:
Матеріали:Профіль-алюміній.
Ручки - цинк. хромований.
Двері - розпашні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Антиплаговое покриття | Так |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Кількість секцій | 2 |
| Конструкція жорстких шторок | Безкаркасні |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Наявність дверей | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття | Розпашна |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Тип скла | Прозоре |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Колір профілю | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Комплектація | |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Роликовий механізм | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір фурнітури | Хром |
- Ціна: 12 496 ₴


