Орні перегородка Aqua-World 1000*1900 мм для душу скло 6 мм PIVOT 1000

Новинка
- В наявності
- Код: ДкПд.100-Tr
12 496 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покриття Nano Glass– це довготривале гидропокрытие для скляних поверхонь, завдяки йому не залишається розлучень на виробі
Душові кабіни можуть бути прямі, трапецієвидні, кутові; з орними або розсувними дверима; можуть бути у вигляді скляних дверей, коли стіна ванної кімнати служить стінкою душовою і навіть можуть бути глухий скляною перегородкою для душу. Що краще? Краще те, що подобається Вам! А в деталях ми завжди допоможемо Вам розібратися
В наявності прозоре скло і *Интимато*, уточнюйте ціну!
Скло перегородки загартоване NANO GLASS, товщиною 6мм.
Профілі перегородки алюмінієві, завтовшки 1,2 мм, хромовані. Розширення до 15 мм з кожного боку.
У комплекті: монтажні елементи, силіконові і магнітні ущільнювачі.
Параметри:
Матеріали:Профіль-алюміній.
Ручки - цинк. хромований.
Двері - розпашна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Антиплаговое покриття | Так |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Кількість секцій | 1 |
| Конструкція жорстких шторок | Каркасна |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Наявність дверей | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття | Розпашна |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Тип скла | Прозоре |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Колір профілю | Хром |
| Колір фурнітури | Хром глянцевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Комплектація | |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Роликовий механізм | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб установки | Настінний |
- Ціна: 12 496 ₴


