Умивальник настінний PRINCIPIAL

- В наявності
- Код: СфПр.1798
15 356 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форми для виготовлення виробів використовуються не більше 20 циклів. Це дає гарантію того, що всі вироби з логотипом "Aqua-World" є первосортными, з характерною чистотою кольору, рівними краями і випусками.
Параметри:
У виробництві використовується очищена, однорідна глиняна маса, яка змішується з каоліном і кварцовими компонентами, а потім готовий виріб покривається глазур'ю з високоякісної білої глини.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Комплект (умивальник з п'єдесталом) |
| Гарантійний термін | 96 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал п'єдесталу | Кераміка |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Так |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Окремо стоїть |
| Форма вмивальника | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 460 мм |
- Ціна: 15 356 ₴




