Змішувач для раковини Remer QUBIKA високий з донним клапаном

Топ продаж
- В наявності
- Код: Q10L
9 945 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для умивальника з гідрозатворів , Латунний корпус, хромована поверхня,
сучасний дизайн, безшумний патрон.
Гарантія на виріб 5 років!
Картридж запатентований гарантія 1 000 000 включень!
сучасний дизайн, безшумний патрон.
Гарантія на виріб 5 років!
Картридж запатентований гарантія 1 000 000 включень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remer |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Висота виливу | 195 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 42 мм |
| Довжина виливу | 240 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
- Ціна: 9 945 ₴


