МІНІМАЛ Тримач Т/ папери

Новинка
- В наявності
- Код: MI 60 INOX
969 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Йоржик для чищення унітазу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remer |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Тримач Т/паперу |
| Колір | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 969 ₴


