Змішувач прихованого монтажу Remer INFINITI два споживача

Новинка
- В наявності
- Код: I 09
5 456 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смеситель однорычажный для душа, DN 15 скрытого монтажа. керамический картридж Ø 35 мм. хромированная поверхность. Включает в себя: комплект верхней монтажной части со встраиваемым механизмом.
Можно использовать как биде.
Безупречное итальянское качество
Гарантия на изделие 5 лет!
Запатентованный картридж гарантия 1 000 000 включений!
Участвует в программе *НАЙДЁШЬ ДЕШЕВЛЕ МЫ ПРОДАДИМ ЕЩЕ ДЕШЕВЛЕ!*
Можно использовать как биде.
Безупречное итальянское качество
Гарантия на изделие 5 лет!
Запатентованный картридж гарантия 1 000 000 включений!
Участвует в программе *НАЙДЁШЬ ДЕШЕВЛЕ МЫ ПРОДАДИМ ЕЩЕ ДЕШЕВЛЕ!*
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remer |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 12 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 5 456 ₴


