Заливний шланг для пральної машини REMER

Топ продаж
- В наявності
- Код: 290
102 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструкція шланга REMER складається з гумової трубки ,оплетенной нейлоновою ниткою і покритої пластиком на торцях вироби знаходяться гайки і пластикові вставки обтиснуті алюміневой втулкою. діаметром ¾ дюйма , що є стандартним розміром підключення пральних і посудомийних машин.
Представлені шланги різної довжини в заводській упаковці від 1 до 5 метрів з кроком 0.5 м.
У комплекті з гумовими прокладками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remer |
| Країна виробник | Італія |
| Антивібраційна гнучка підводка | Так |
| Внутрішній діаметр підводки | 10 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тиск на розрив, більше | 30 бар |
| Допуск по довжині, максимальний | +/-1 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 25 град. |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Призначення гнучкої підводки | Для посудомийних машин, Для пральних машин |
| Зовнішній діаметр підводки | 15 мм |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Середовище робоче | Вода |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Внутрішня різьба | 3/4" |
- Ціна: 102 ₴


