Урінал настінний GUSTAV АКВА-ВОРЛД

Новинка
- В наявності
- Код: СфГф.1816
5 632 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форми для виготовлення виробів використовуються не більше 20 циклів. Це дає гарантію того, що всі вироби з логотипом "Aqua-World" є первосортными, з характерною чистотою кольору, рівними краями і випусками.
У виробництві використовується очищена, однорідна глиняна маса, яка змішується з каоліном і кварцовими компонентами, а потім готовий виріб покривається глазур'ю з високоякісної білої глини.
Особливості: Зливний механізм докуповується окремо
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Випуск (злив) | Вертикальний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал пісуара | Санфаянс |
| Організація змиваючого потоку | Душовий |
| Стан | Новий |
| Форма чаші | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Ні |
| Кришка для пісуара | Ні |
| Зливний механізм для пісуара | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб установки | Настінний |
- Ціна: 5 632 ₴


